ZipBag.cz

facebook

Originální tašky a pouzdra ze zipuVysoká kvalita

Všechny produkty ZIPBAG jsou vyráběny s vysokou pečlivostí. I když většina textilní výroby dnes pochází z Asie, ZIPBAG jde jinou cestou, a to kompletní výrobou v Evropské unii pro dosažení nejvyšší kvality.


Kvalitní materiály

Používáme pouze zipy, nitě a jezdce na zipy vyrobené
v Evropské unii. Našimi dodavateli jsou zavedené výrobní závody s mnohaletou tradicí. Díky individuálnímu přístupu máme velký výběr v barevnostech a krátké dodací termíny.

Precizní zpracování

Mohlo by se zdát, že jde pouze o spojené zipy. Způsob zpracování a šití jsme však dlouho vyvíjeli, abychom Vám mohli nabídnout pouze vysoce kvalitní produkty, které budete mít rádi i pro jejich detaily v přesném zpracování.

Profesionální výroba

Pro zpracování používáme pouze profesionální stroje, které zaručují kvalitní šití. Na kvalitě nešetříme, proto vybíráme pouze zkušené a šikovné švadleny pocházející pro nás
z dobře známého prostředí. Švadleny jsou také důkladně proškoleny celým procesem zpracování, aby každý produkt odpovídal vysoce nastavenému standardu.

Krátké termíny

Naše produktové řady vycházejí ze současných módních trendů, pro které nakupujeme i odpovídající barvy materiálů. Jsme však schopni rychle reagovat i pro firemní klientelu, která může mít požadavek na odlišnou barvu nebo vlastní značení produktu.